Apel do chrześcijan wobec "nadchodzącej tyranii globalnej elity"

Apel do chrześcijan wobec "nadchodzącej tyranii globalnej elity"

środa, 04 sierpień 2021 13:10
Apel do chrześcijan wobec "nadchodzącej tyranii globalnej elity" fot. Pixabay.com

Co mogą zrobić chrześcijanie wobec tego trudnego czasu i wydarzeń? Apel do wierzących w związku z "nadchodzącą tyranią globalnej elity" skierował założyciel portalu
społecznościowego Gab, również chrześcijanin - Andrew Torba.

Wezwanie to dotyczy rosnącego dążenia władz do wzmocnienia kontroli, a także przymuszania obywateli do trudnych decyzji w związku z kampanią szczepień na Covid-19.

Apel Andrew Torby w całości publikujemy poniżej:

 

Robiłem wszystko, by ostrzec Was, że to się wydarzy

Prawie dwa lata temu opublikowałem artykuł na blogu Gab o tym, że Dolina Krzemowa buduje system zaufania społecznego dla Zachodu. Dokładnie rok później doświadczyłem tego systemu osobiście, gdy mój biznes
i moja rodzina znalazły się na czarnej liście Visy, a także Paypala, Stripe'a, Coinbase'a i wielu innych firm przetwarzających płatności.

Mniej więcej w tym czasie napisałem list z ostrzeżeniem do chrześcijan odnośnie tego, co mi się przydarzyło, co wkrótce się stanie i co się przydarza wielu innym osobom takim jak ja. Na początku tego roku napisałem o cichej chrześcijańskiej secesji i potrzebie zbudowania własnej gospodarki, by uciec nadchodzącej tyranii globalnej elity.

W kwietniu pisałem, że szczepionka staje się religijną ceremonią wręcz o znamionach kultu i że chrześcijanie mają pełne prawo, by ją odrzucić. W tym samym miesiącu broniłem prawa wszystkich, by mogli swobodnie wypowiadać się na Gab, otwarcie dyskutować na ten temat i krytykować szczepienia wobec cenzury i sprzeciwu ze strony wielkich firm technologicznych (tzw. Big Tech).

Czy pandemia Covid-19 została zaplanowana?
  • Głosów: (0%)
  • Głosów: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Bóg pobłogosławił mnie niezwykłą dalekowzrocznością i rozeznaniem odnośnie kolejnego ruchu przeciwnika. To dlatego założyłem Gab w 2016 roku na długo przed tym, jak cenzura stanęła w centrum debaty kulturowej i politycznej, jaka dziś ma miejsce. To dlatego skierowałem wiele ostrzeżeń do chrześcijan i osób miłujących wolność w związku z tym, co się mi przydarzyło. Wiedziałem, że wkrótce to samo dotknie wszystkich was.

Nie podchodzę do tego błogosławieństwa lekko. Te rzeczy leżą mi mocno na sercu jako mężowi i ojcowi dwójki małych dzieci. Każdego dnia docierają do mnie historie użytkowników Gab o tym, jak są przymuszani do przyjęcia szczepionki, choć tego nie chcą.

Modlę się, żeby Bóg dał im pokój i rozeznanie, którego teraz potrzebują. Oburza mnie to, że wróg każe moim braciom i siostrom w Chrystusie wybierać między zapewnieniem utrzymania swoim rodzinom, a zachowaniem cielesnej autonomii i trzymaniem się głębokich przekonań religijnych.

W tym tygodniu opublikowałem kilka wzorów pism do uchylania się z przyczyn religijnych dla ludzi, którzy ich potrzebują. Reakcja była niesamowita. Wiele osób wysłało maile, zamieściło komentarze na Gab i skierowało do nas bezpośrednie wiadomości, dziękując nam za tę publikację. Modlę się do Boga, by te pisma pomogły wszystkim stojącym w obliczu niemożliwej decyzji, by dokonali właściwego wyboru.

Ludzi u władzy nie obchodzi Covid ani szczepionki. Ich obchodzi kontrola. Ta cała sytuacja to gigantyczna kampania demoralizacyjna, zaprojektowana, by pognębić nas duchowo, emocjonalnie, fizycznie i finansowo. Jeśli uda im się nas podporządkować raz, to będą mogli to zrobić w pełni i na zawsze.

Nie możemy na to pozwolić. Nie pozwólcie, by weszli do waszych umysłów, wzbudzając strach, szerząc kłamstwa i kształtując narracje. Ujawniają się, jak nigdy wcześniej w historii ludzkości. Żyjemy w czasie intensywnej walki duchowej.

Musimy pamiętać, że jesteśmy istotami ludzkimi, stworzonymi na obraz Boży. Zawsze mamy wybór. Zawsze mamy nadzieję. Ciemność nie może i nigdy nie pochłonie światłości Chrystusa.

Nie oczekujcie pomocy od przywódców politycznych. Nie istnieje polityczne rozwiązanie duchowego problemu. Skierujcie swój wzrok na Jezusa Chrystusa. Otwórzcie swoje Biblie. Módlcie się. Załóżcie pełną zbroję Bożą i zacznijcie budować coś nowego. Oni nie pozostawili nam wyboru. Możemy i musimy zacząć obdudowę od początku, a to zaczyna się w twoim sercu i w twojej lokalnej społeczności.

Błogosławię was wszystkich,

Andrew Torba,
dyrektor, Gab.com
Jezus jest Królem

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.
A syndrom sztokholmski w Polsce poszedl i zaglosowal na oredownikow : przyjdzta do Polski i robta co chceta,wy biedni nachodzcy

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.