Szwecja: wszczepiają czipy z certyfikatem covidowym

Szwecja: wszczepiają czipy z certyfikatem covidowym

sobota, 18 grudzień 2021 11:56
Szwecja: wszczepiają czipy z certyfikatem covidowym fot. Ruptly/YouTube

W Szwecji coraz więcej ludzi wszczepia sobie mikroczipy, które zawierają historię szczepień - donoszą lokalne media. Powołuje się na nie m.in. "Newsweek".

Wideo niedawno opublikowane przez szwedzki dziennik "Aftonbladet" pokazuje jak pewien mężczyzna ma wszczepiany taki czip koło kciuka na prawej dłoni.

Na nagraniu znalazły się także inne osoby, które również posiadają takie urządzenie - w swojej ręce, ramieniu czy na klatce piersiowej. By pokazać, jak on działa, użyto telefonu komórkowego do rozpoznania czipa. Wtedy na smartfonie pokazał się kod QR zawierający certyfikat covidowy.

Czipy stają się w Szwecji coraz bardziej popularne w związku z wprowadzaniem przez władze epidemicznych restrykcji, w tym tych związanych z wymogiem okazywania dowodu szczepienia.

Do tej pory w tym kraju prawie 80 procent osób uprawnionych do przyjęcia szczepionki na Covid-19 przyjęło ją. Władze wzywają także do przyjmowania trzeciej dawki.

Trend wszczepiania sobie mikroczipów z danymi osobistymi rozwinął się w Szwecji w ostatnich latach. Mieszkańcy zaczęli ich używać do uzyskiwania dostępu do domów, biur, siłowni i innych lokali bez potrzeby korzystania z kluczy.

W 2017 roku jeden z przewoźników kolejowych pozwolił, by podróżni ładowali dane biletów do czipów wszczepionych w ich ciała. Konduktorzy następnie używali smartfonów, by te rozpoznawały czip i potwierdzały ważność biletów.

Tego rodzaju technologia budzi różnego rodzaju wątpliwości.

Niektórzy badacze biblijnych proroctw ostrzegają, że podskórne czipy mogą być opisanym w Księdze Objawienia św. Jana "znamieniem bestii", bez którego nie będzie można kupować ani sprzedawać.

Fragment ten brzmi:

"I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć". (Obj. 13,15-18).

Na podstawie: Newsweek, Aftonbladet

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  ames · 2 lata temu
  A mnie jako byłego katolika naprawdę dziwi, że biblijnie wierzący ludzie nie czytają tego, co Słowo Boże mówi, tylko wierzą w czyjeś dziwne interpretacje. Czy według Biblii przyjęcie znamienia bestii będzie skryte, czy jawne? Czy KTOKOLWIEK, kto będzie przyjmował znamię będzie to czynił nie wiedząc w co wchodzi? Czy w ogóle jest możliwa taka sytuacja według Słowa Bożego? Gdzie ta bestia, która w cudowny sposób została uleczona (Obj 13,3)? Czy zostało nam 42 miesiące (Obj 13,5)? Jeśli tak, to rozumiem, że jesteśmy "wyżej" niż aniołowie niebiescy oraz sam Pan Jezus, który powiedział, że TYLKO Ojciec zna godzinę i dzień (Mt 24,36)?

  Zastanówcie się proszę chwilę co piszecie i jaki jest tego owoc. Takie teorie powodują wywracanie wiary niektórych chrześcijan, bo słyszą te bajki, widzą, że się to nie ma w żaden sposób do Słowa i potem z automatu negują wszystko. Zaczynają wszystko uduchawiać i zamiast wierzyć w to, co Bóg powiedział jasno i wyraźnie w swoim słowie, zaczynają wierzyć w czyjeś interpretacje.
  • This commment is unpublished.
   Gal · 2 lata temu
   @ames Myslisz, ze jakby ktos powiedzial " oto mamy dla was znak bestii" to ludzie, ktorzy nawet nie wierza w Boga, by to brali??? Doprawdy naiwnosc ludzka nie zna granic. Jak wszystko u szatana znak ten rowniez bedzie podszyty klamstwem, masz to przyjac z wlasnej woli, to wszystko co wiesz i jak narazie w taki sposob odbywa sie aplikacja pseudoszczepionek tylko teraz system mozesz np oszukac lewym szczepieniem a chipa albo kod kwantowy albo masz albo nie masz.
  • This commment is unpublished.
   Juleczek · 1 lata temu
   @ames Masz rację twoje rzycie jest już wystarczająco wywrócone przez porzucenie katolicyzmu. Nie ma co kopać leżącego.
  • This commment is unpublished.
   Juleczek · 1 lata temu
   @Juleczek rzycie - to rodzaj egzystencji do d...py
  • This commment is unpublished.
   az · 7 miesiecy temu
   @ames "GODZINA I DZIEŃ" są zmienne! będą lepsi, oddali się, będą gorsi, przybliży się!
   zatem co OJCIEC wie to jest zmienne, nie STAŁE!
  • This commment is unpublished.
   az · 7 miesiecy temu
   @ames a zmienność GODZINY i DNIA jest w czasie rzeczywistym dość kapryśna, jak kurs BITCOIN-a - zatem z tej tajemnicy nikt poza OJCEM nie ma pożytku, do ludzkiego planowania nie nadaje się!

Ostatnie komentarze

Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.