Alarm w chrześcijańskich mediach w sprawie fali nagłych zgonów

Alarm w chrześcijańskich mediach w sprawie fali nagłych zgonów

niedziela, 15 styczeń 2023 11:49
Alarm w chrześcijańskich mediach w sprawie fali nagłych zgonów fot. Pixabay.com

Co się dzieje? - zastanawia się coraz więcej ludzi na całym świecie, widząc doniesienia o kolejnych nagłych zgonach. Piszą o nich także media chrześcijańskie.

Tego rodzaju przypadki szokują zwłaszcza, gdy nagle i niespodziewanie umierają ludzie w młodym wieku.

Chrześcijański amerykański serwis CBN News wylicza niektóre takie tragedie.

Zwraca uwagę na nagły upadek i śmierć 21-letniego kadeta amerykańskiego lotnictwa Huntera Browna ze stanu Luizjana. Występował on także w reprezentacji futbolu amerykańskiego akademii lotniczej.

Jak czytamy, w ubiegłym miesiącu zmarł 25-letni futbolista Jake Hescock - były student Uniwersytetu Centralnej Florydy znany ze swojej doskonałej kondycji. W jego przypadku serce przestało pracować, gdy uprawiał jogging.

Były zawodnik futbolu drużyn Jacksonville Jaguars i Purdue - Uche Nwaneri - odszedł z tego świata w wieku 38 lat. W miniony poniedziałek doznał ataku serca.

Największym echem za oceanem obił się jednak nagły upadek na boisku Damara Hamlina. Amerykański futbolista klubu ligi NFL Buffalo Bills doznał zatrzymania akcji serca. Opuścił szpital tydzień po tym zdarzeniu. O tej sytuacji mówiły media na całym świecie.

Jak zauważa CBN News, tego rodzaju zdarzenia wskazują na pewien "niepokojący trend".

"Te ostatnie incydenty sygnalizują niepokojący trend wśród młodych sportowców. Niektórzy zastanawiają się czy szczepionki mRNA nie są tu winne" - czytamy, choć nie ustalono czy tragedie te są powiązane.

Chirurg generalny Florydy Joseph Lapado opublikował w październiku rekomendację, w której ostrzegł mężczyzn przed przyjmowaniem szczepionek Pfizera i Moderny na Covid-19. Odwołał się do analizy, zgodnie z którą szczepionki te zwiększają ryzyko śmierci na tle kardiologicznym u mężczyzn w wieku od 18 do 39 lat o 84 procent w ciągu 28 dni od zaszczepienia.

Rekomendacja stoi w sprzeczności z wytycznymi amerykańskich Centrów ds. Kontroli Chorób.

Reklama

Przypomnijmy, w Europie Europejska Agencja Leków (EMA) w 2021 roku zaakceptowała szczepionki na Covid-19, zapewniając, że w ich przypadku korzyści przewyższają ryzyko, a zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia mogą wystąpić jedynie w bardzo rzadkich przypadkach.

Mimo to EMA zaleciła wymienienie tych schorzeń jako działań niepożądanych w drukach informacyjnych szczepionek.

Na podstawie: CBN News, Politico.com

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  uczeń Pana Jezusa · 12 dni temu
  Jestem zaszczepiony i żyję  :) Nie bądźmy fanatykami I nie kasujcie chrześcijan, którzy się szczepią! Nie przeklinajcie ich
  • This commment is unpublished.
   Lukasz · 11 dni temu
   @uczeń Pana Jezusa Bracie. Ten artykuł nie ma nic wspólnego z jak to nazwałes kasowaniem. Kasowanie odbywało się nie tak dawno gdy nie można było wejść do niektórych kościołów bez paszportu covid. 
  • This commment is unpublished.
   Wierzący zaszczepiony · 10 dni temu
   @Lukasz jeśli nie wierzysz Jezusowi, który nie walczył z systemem tego świata ale jedynie z szatanem i grzechem przykro mi ale nie jesteś moi bratem!
  • This commment is unpublished.
   Ewa · 9 dni temu
   @Wierzący zaszczepiony Dla mnie wystarczy wiedza, że w szczepionkaach są szczątki abortowanych dzieci. Nawet Episkopat Polski to potwierdził, zasłaniając się tym, że jeżeli szpryca jest jedynym ratunkiem do uratowania życia przed covidem. A to jest totalne kłamstwo bo są leki antywirusowe, które powinny zostać podane chorującym pacjentom na samym początku infekcji. Szczepionki nigdy nie leczą, a zwłaszcza ta, na etapie eksperymentu, dopuszczona warunkowo. U niektórych, skutki uboczne już widać, inni odeszli już a jeszcze inni będą w przyszłości borykać się ze skutkami eksperymentu. Proszę jeszcze poczekać. 
  • This commment is unpublished.
   Zośka · 7 dni temu
   @uczeń Pana Jezusa Kasowanie? Człowieku ja rozumiem jeszcze to, że ktoś zaszprycował się bo tak chciał i takie ma przekonania w sumie nie obchodzi mnie to jego prywatna sprawa. Ale przestaje nią być w momencie kiedy tzw wierzący wszechobecnie chwalili się paszportem do nikąd, jak to oni dbają o bezpieczeństwo swoje i seniorów. W jak wielu kościołach zryli ludziom głowy,  chwaląc się publicznie ze szmatami na twarzy jak by byli kimś lepszym  jakąś pseudo elitą, namawiali do kłucia się i noszenia kagańca. Naprawdę żałosne twarze próbujące się jakoś wybić pseudo celebryci kościelni. Dla mnie to pożałowania godne zachowanie i śmieszne. Dlaczego się chwalili? Aby innych zachęcić do tego, albo pokazać jacy oni są "odpowiedzialni"  I co teraz? Jak sie czujecie z faktem że szpryca nie była przebadana? 
    
  • This commment is unpublished.
   naukowiec · 7 dni temu
   @Ewa i ziemia też jest płaska ? :D a dinozaurów nie było? 
  • This commment is unpublished.
  • This commment is unpublished.
   student medycyny · 7 dni temu
   @Uczeń O, czyżby  kolejna stronka do likwidacji?  Zgłaszam do gov.pl 
  • This commment is unpublished.
   Jo · 2 dni temu
   @student medycyny Obstawiam, że jest prowadzona przez ruskie trolle, bo zawsze sączy dezinformację i skłóca ludzi.
  • This commment is unpublished.
   Zacheusz · 2 dni temu
   @Jo Ruskie właśnie rozpowszechniaja te wszystkie fejki o rzekomym niebezpieczeństwie szczepionek.
  • This commment is unpublished.
   zaszczepiony europejczyk · 2 dni temu
   @Jo To jeśli nie masz paranoi zgłoś mnie do ABW :) ha ha
  • This commment is unpublished.
   zaszczepiony i bezpieczny · 2 dni temu
   @zaszczepiony europejczyk Ha ha dobre. Pseudoprawicowcy sieją paranoiczną panikę przeciwko szczepieniom. Każdy normalny wie że to Putin opłaca Konfederację i antyszczepionkowe protesty w Polsce i chwalili się tym w swojej propagandowskiej tv rasiji. :)
 • This commment is unpublished.
  Uczeń Pana Jezusa · 12 dni temu
  Co za bzdura? Wyssane z palca! Pamiętajcie wg. Biblii gdzie skończą wszelcy kłamcy ! Jezioro Ognia! Czemu tak kłamiecie jestem zaszczepiony na covid czterema dawkami i żyję! Nie zajmujcie się proszę teoriami spiskowymi ! Chrześcijanin ma głosić Ewangelię Pana Jezusa a nie teorie spiskowe! 
  • This commment is unpublished.
   Tony · 12 dni temu
   @Uczeń Pana Jezusa Wszelkie teorie spiskowe to dzieło szatana, ich celem jest wzbudzenie strachu i lęku.
  • This commment is unpublished.
   Brat · 12 dni temu
   @Tony Ale chyba nagle zgony nie są teoria spiskowa prawda?
  • This commment is unpublished.
   Zaszczepiony uczeń Pana Jezu · 12 dni temu
   @Brat Jakie zgony podaj chociaż jeden bo jak na razie przypominam, że kłamstwo jest grzechem! A prawda jest taka, ze nie ma ani jednego udokumentowanego zgonu spowodowanego szczepionkami ! Nie siej paniki! Tym się zajmuje szatan! On jest bogiem destrukcji a Pan Jezus Jest Księciem pokoju ! Kiedy ostatnio brałeś Biblię do ręki, kiedy się modliłeś? Zapewniam cię, że nikomu Duch Święty nie podpowiada wiary w teorie spiskowe! Podaj mi choć jeden biblijny przykład jakoby Pan Jezus kazał nam wierzyć w teorie spiskowe! 
  • This commment is unpublished.
   zgorszony twoim wpisem! · 12 dni temu
   @Brat nie kłam ! Kłamstwo to grzech!
  • This commment is unpublished.
   Brat · 12 dni temu
   @Zaszczepiony uczeń Pana Jezu A czy nie sądzisz ze oficjalna narracja nigdy nie potwierdzi ze szczepionka się przysłużyła? Jak wytłumaczysz zawaly serca o zapalenia serca mięśniowego u młodych wysportowanych ludzi? Pozatym ja nic nie sieje a wyżej to zapytałem a nie stwierdziłem. Co do czytania Słowa czy modlitwy to nie Tobie to wiedzieć. A na koniec to czy nie wiedząc czy czytam Słowo i modlę się nie wydałeś osadu na mnie ? 
  • This commment is unpublished.
   wierzący zaszczepiony · 12 dni temu
   @Brat a ty dalej brnąć chcesz w kłamstwach? Miałeś podać dowód czarno na białym takich zgonów tylko nie podawaj mi stron fejkowych !  Zajmujesz się bzdurami zamiast Ewangelią! Co to ma wspólnego z BIBLIĄ? Czy Biblia zabrania mi używania leków i szczepione! 
  • This commment is unpublished.
   Luki2902 · 11 dni temu
   @Uczeń Pana Jezusa Jesteś uczniem pana to pytam ciebie uczniu jaki był powód że się za szczepiłeś 4 razy nie musiałeś czy duch święty który nie wiem czy mieszka w tobie powiedział tobie zaszczep sie I w skazał tobie powody dlaczego masz to zrobić I co tobie to pomoże jaki był powód Strachu głupoty albo że w szyscy to ja też można mnożyć te powody jestem przekonany że jeszua mój pan powiedziałby nie potrzebuje tego po co dlatego ja sie nie zaszczepiłem bo to głupota jeżeli chodzi o te szczepionki powtażam o te szczepionki błogosławie ciebie w imieniu jezusa amen 
  • This commment is unpublished.
   wierzący zaszczepiony · 11 dni temu
   @Luki2902 Nie bluźnij jak śmiesz wątpić w czyjeś nawrócenie? Nie masz do tego prawa aby podważać moją wiarę udowodnij może masz do tego prawo człowieku, nie wiem czy wiesz ale nawet kodeks cywilny chroni moje przekonania religijne a tym bardziej biblia! I jeszcze raz powtarzam! Tak Duch Święty nie miał nic przeciw mojemu zaszczepieniu! ! To moja prywatna sprawa a Bóg nigdy nie ingeruje w wolną wolę którą mi dał!, A choć i Biblia nie mówi nie mówi nic o szczepionkach ale mówi Słowo Boże aby dbać o ciało będące świątynią Ducha Świętego więc i o zdrowie tego ciała! A w chwili kiedy nie było żadnego lekarstwa nie jest niczym złym chronić się szczepionkami, które są największym wynalazkiem na świecie, jeszcze przed Elektrycznością już od XVII wieku!
  • This commment is unpublished.
   wierzący zaszczepiony · 11 dni temu
   @Luki2902 Jeszcze Imię Jezusa z małej litery napisałeś! ? Jak śmiesz! Kto ci dał prawo mnie oceniać! Czytaj Biblię człowieku i   Kto ci dał prawo:? Nie ma żadnego moralnego, ani duchowego, ani legalnego w żadnych kodeksach prawa mnie oceniać i wmawiać mi teorie spiskowe jakoby szczepionki były złe, czy szkodliwe bo są  jeszcze lepszym wynalazkiem niż elektryczność ! Gdyby Pan Bóg nie dał mądrości naukowcom w wynalezieniu szczepionek ludzkość wyginęła by szybciej przez zarazy o wiele bardziej i szybciej niż przez wojny.
  • This commment is unpublished.
   Tubal · 11 dni temu
   @Brat Nagłe zgony spowodowane są strachem, który jest ogromnym stresem dla naszego organizmu. Zwykła biologia. Proszę nie róbcie z covida jakiejś hekatomby. To ludzie spowodowali ten paniczny strach, który jest destrukcyjny dla naszego organizmu. Życie w strachu to jak życie bez higieny. Podobne skutki
  • This commment is unpublished.
   wierzący zaszczepiony · 10 dni temu
   @Tubal Najrozsądniejsza odpowiedź na teorie spiskowe ! 
  • This commment is unpublished.
   Wierzący · 9 dni temu
   @wierzący zaszczepiony Wierzący zaszczepiony, czytając Twoje wypowiedzi - wniosek jeden właśnie Ty bluźnisz i emanują w wypowiedziach Twoich złość wprost nienawiść.
  • This commment is unpublished.
   Wierzący · 9 dni temu
   @Luki2902 Luki 2902, Amen  Bracie i pozdrawiam.
  • This commment is unpublished.
   Tony · 9 dni temu
   @Brat Ale teorią spiskową jest wiązanie ich ze szczepieniami
  • This commment is unpublished.
   X · 7 dni temu
   @Wierzący kim ty jesteś człowieku że śmiesz go oczerniać! A jestem przekonany, że Duch Św na bank ci tego nie mówił co tu piszesz! Jestem na 100 % pewny, że Duch Św nie kazał ci tego pisać ! Duch Święty nigdy nikogo nie kazał hejtować a ty to właśnie robisz z człowiekiem który się zaszczepił jego sprawa, że się zaszczepił i nie masz prawa! Sory ale nie masz ani legalnego prawa hejtować, ani biblijnego! Niech Ojciec Niebieski ci wybaczy bo nie wiesz widocznie co czynisz! 
 • This commment is unpublished.
  wierzący zaszczepiony · 12 dni temu
  Rozczarował mnie ten portal pseudo chrześcijański! Żaden normalny wierzący nie będzie bał się zaufać badaniom, lekarzom itd. i nie będzie dorabiał do tego chorych nadinterpretacji Biblijnej Apokalipsy jakoby szczepionki czy chipy miały by być znakiem Antychrysta. :Pan Jezus powiedział wyraźnie, że wszelka władza od Boga pochodzi! I oczywiście, że mamy być posłuszni wpierw Bogu bardziej niż ludziom I o ile jakikolwiek przepis nie sprzeciwia się Bożym przykazaniom nie mam powodu się sprzeciwiaj takiej władzy, czy instytucji państwowej unijnej itd. 
  • This commment is unpublished.
   Brat · 11 dni temu
   @wierzący zaszczepiony Przed 2020 żadna „szczepionka” nie powstała w tak ekspresowym tempie. Jest wielu lekarzy tak polskich jak i zagranicznych którzy posługują się oficjalnymi danymi. 
  • This commment is unpublished.
   X · 10 dni temu
   @Brat ale teraz powstała 
  • This commment is unpublished.
   biblista · 10 dni temu
   @Brat ale mamy XXI wiek i nauka i technologia również medycyna postępuje w niewyobrażalnym tempie i zobaczysz że spełni się wszystko na końcu w wieczności kiedy doświadczymy rzeczy których nasze ludzkie oko dotąd nie widziało ani ucho nie słyszało i do serca nie wstąpiło. Wierzę, że nauka podobnie jak wiara jest narzędziem Boga a nie szatana !
  • This commment is unpublished.
   Brat · 7 dni temu
   @X I to powinno dać ludziom do myślenia. Każdy miał wybór i ja to szanuje i nie nazywam tacki ludzi od jednych czy innych
 • This commment is unpublished.
  Lukasz · 11 dni temu
  Wykład o pandemiihttps://youtu.be/i4jxO2AttV4
 • This commment is unpublished.
  Zośka · 11 dni temu
  Ludzie, tak czytam te brednie gdzie wy żyjecie i kogo słuchacie? Teorie spiskowe? Przecież możni tego świata jawnie mówią o tym wszystkim , o depopulacji ludzi za pomocą berbeluch.Tu wojna tam berbelucha dożylna. Ci którzy tłumaczą się że się zakłuli i to ich prywatna sprawa a mienią się wierzącymi, pisza ze wzieli szpryce i żyją to zapytam. Co tobą kierowało strach?  Jak się tak na Pana Jezusa powołujecie to powiem wam Jezus nigdy nie szedł z tłumem w sensie nie postępował jak tłum, pokazywał jak tego nie robić. Czym się wyróżniacie postępując jak ludzie którzy nie mają nadziei w Bogu?  Naukowcy? Badania? Jesteście chyba z epoki kamienia łupanego! Przedstawicielka fajzera oficjalnie w parlamencie UE powiedziala że berbelucha badana nie była gdyż nie było na to czasu! Powodzenia!? 
  • This commment is unpublished.
   Wierzący zaszczepiony · 10 dni temu
   @Zośka Czy Pan Jezus twoim zdaniem wierzył by dziś w te brednie i teorie spiskowe jakoby rządy chciały zatłuc ludzi? :) On Sam powiedział, że co cesarskie cesarzowi, a co Boże Bogu! Jezusa nie obchodziły rządy Rzymian więc dlatego nie wyzwalał Żydów spod jarzma Rzymian, ale grzechu! Mimo, że niektórzy jego uczniowie chcieli wyzwalać a nawet ogień spuszczać z nieba jak Eliasz! Jezus w Nowym Przymierzu nigdy ognia nie spuszczał z nieba! Bo nie walczymy z krwią i ciałem! 
  • This commment is unpublished.
   Wierzący zaszczepiony · 10 dni temu
   @Zośka Pan Jezus stwierdził jedynie fakt, że możni tego świata będą czynić bezprawie ale zabronił nam się im sprzeciwiać! Nie mamy wpływu na zło tego świata prócz modlitwy i Ewangelii! Nakazał uczniom służyć wszystkim ludziom tego świata! Bo Bóg wie, że nie wszyscy władcy nadużywają swojej władzy! Dlatego polecił nam się modlić o władzę, a nie walczyć z nią! Czyżbyś pomyliła chrześcijaństwo z inną religią, która powstała nieco później?
  • This commment is unpublished.
   Schmeterling · 6 dni temu
   @Wierzący zaszczepiony Powiem tylko tyle jestes debilem jesli uwazasz ze to teorje spiskowe dobrze ze sie zaszczepil es jednego durnia mniej
  • This commment is unpublished.
   Vaccinated Pentecostal · 6 dni temu
   @Schmeterling Z każdego słowa będziesz rozliczony przez Boga wg. Biblii zamiast w teorie spiskowe, to uwierz lepiej w Pana JEZUSA a dopiero wtedy będziesz zbawiony, póki jeszcze czas Bożej Łaski! Bóg nie uzależnia zbawienia czy ktoś się zaszczepi czy nie ale czy uwierzy w Pana JEZUSA CHRYSTUSA.
  • This commment is unpublished.
   duchowy niecielesny · 6 dni temu
   @Schmeterling I ty jesteś chrześcijaninem? Śmiem więc wątpić!  Bo w  Ewangelii św. Mateusza 5:22 Pan Jezus Chrystus powiedział: "A ja wam powiadam, że każdy, kto się gniewa na brata swego, pójdzie pod sąd, a kto by rzekł bratu swemu: Racha, stanie przed Radą Najwyższą, a kto by rzekł: Głupcze, pójdzie w ogień piekielny."
  • This commment is unpublished.
   Zośka · 2 dni temu
   @Wierzący zaszczepiony Człowieku, co ty za bełkot uprawiasz? Jezus zabronił nam się sprzeciwiać możnym tego świata? Nie mamy wpływu na zło???? !!! A a sprzeciwianie się grzechowi jest czym??? Co ty za teorie spiskowe uprawiasz gościu? Pójście za Jezusem to odwócenie się od grzechu i zła jakie wyrządza. Zapytaj polaków którzy ukrywali żydów podczas wojny za co była kula w łeb jak byli posłuszni tej władzy???  Nie wynurzaj  się z takimi  hasłami bo to kompromitacja. Modlić się trzeba ale jeśli władza jest głupia i wydaje głupie nie słuszne prawo wyroki to należy się sprzeciwić . A co Jezus zrobił w świątyni?? Przyszedl zapewne przeprosił wszystkich i powoedzial no dobra, to ka się o was pomodlę!!! Abyście nie czynili ze świątyni jaskini zbójców?! Prowokator z ciebie, i tyle 
  • This commment is unpublished.
   zaszczepiony wierzący · 1 dni temu
   @Zośka Zmienisz ton na chrześcijański to może pogadamy. Bo wybacz ale niestety póki co to ty brzmisz bezsensowne.
  • This commment is unpublished.
   Ania · 1 dni temu
   @zaszczepiony wierzący " wierzący zaszepiony"  poczytaj swoje komentarze w  jakim tonie są ? Emanuje od nich duch zła i  brzmią jak bełkot. 
  • This commment is unpublished.
   sumienie · 1 dni temu
   @Ania Ty idź się lepiej pomódl bo w fanatycznym tonie zła brzmi jak na razie twoja wypowiedź. Trzeba trochę rozsądku w życiu aby nie mieszać religii do nauki medycyny biologii. Bóg dał nam podobno ziemię aby czynić ją sobie poddana więc pozwolił chronić się dziś szczepionkami a nie jedynie ziółkami.
  • This commment is unpublished.
   obiektywny · 1 dni temu
   @Ania A czytłaś tęgo hejtera? Bo jakoś nie zareagowałas. Schmeterling 5 dni temu do @Wierzący zaszczepiony Powiem tylko tyle jestes debilem jesli uwazasz ze to teorje spiskowe dobrze ze sie zaszczepil es jednego durnia mniej
  • This commment is unpublished.
   katolik · 1 dni temu
   @obiektywny Dokładnie, mnie też to oburzyło. Nie ma znaczenia czy jestem zwolennikiem szczepień czy nie.
  • This commment is unpublished.
   obiektywny · 1 dni temu
   @Ania Znalazłem jeszcze jednego waszego hejtera! Tego też nie widziałaś? bo nie jaki Schmeterling · 5 dni temu napisał zaszczepionemu! -  @Wierzący zaszczepiony Powiem tylko tyle jestes debilem jesli uwazasz ze to teorje spiskowe dobrze ze sie zaszczepil es jednego durnia mniej
   To tak można moja droga? 
 • This commment is unpublished.
  Sługa Boży · 10 dni temu
  Zgłosiłem tę waszą fejkową i kłamliwą stronę  do odpowiedniej instytucji rządowej!Tam wpadają wszelkie inne fejkowe stron jakie znajdują internauci!gov.pl/web/szczepimysie/zglos-fake-news
  • This commment is unpublished.
   kolejny sługa Boga · 10 dni temu
   @Sługa Boży Brawo! też tak zrobię, chrześcijanin ma być posłusznym ziemskiej władzy noszącej miecz pilnującej praworządności wg. Listu do Rzymian 13 rozdział! Obywatelski obowiązek nasz zgłaszać przestępstwo! 
  • This commment is unpublished.
   Zośka · 10 dni temu
   @kolejny sługa Boga Berbelucha jak widać działa jak powinna? 
  • This commment is unpublished.
   Zośka · 10 dni temu
   @Sługa Boży Bardzo ciekawa postawa, za tych którzy winni sa nadmiarowych zgonów w liczbie 200 tys będziecie się modlić? A kogoś kto podaje w artykule fakty iośmielił się napisać cokolwiek innego niż narracja oficjalna nakazuje bedziecie zgłaszać i donosić jak gestapowcy? Z chrześcijaństwem to wy niestety nic wspólnego nie macie, sami jesteście fejkowymi osobistościami??? Tragedia 
  • This commment is unpublished.
   pania jadzia · 9 dni temu
   @Zośka a kysz mi stąd ze swoimi przesądami o szczepionkach! 
  • This commment is unpublished.
   pan x · 9 dni temu
   @Zośka A co pani ma coś na sumieniu? Czy dziś mamy komunizm? Czy ktoś za wiarę w Jezusa jest prześladowany? Proszę jedź do Korei Północnej ! Pokaż mi choć jedną osobę prześladowaną w naszym kraju! A niestety wy antyszczepionkowcy za nic macie ludzkie zdrowie, kiedy na covid mase ludzi umiera! W Indiach  i innych krajach biedniejszych nie mieli tyle szczepionek co u nas i nie wiedzieli co ze zwłokami robić. Tyle umiera tam od covidu.
  • This commment is unpublished.
   student medycyny · 7 dni temu
   @Zośka Ta jest nas wielu zwolenników szczepień i nie zatrzymasz nas ! HAHA :) Mamy XXI wiek i mamy prawo czuć się bezpiecznie! 
  • This commment is unpublished.
   Daniel · 1 dni temu
   @student medycyny Ewangelia Marka 5; 9 " Jak ci na imię ? Legion bo jest nas wielu " 
  • This commment is unpublished.
   rozsądek · 1 dni temu
   @Daniel A kysz mi z tymi zabobonami.
  • This commment is unpublished.
   z innej beczki · 1 dni temu
   @Daniel Czemu mnie jakoś nic nie dziwi, że takie dyrdymały wypisujecie, jeśli nie macie egzegetycznego podejścia do Biblii. Co widać po wyrwanym z kontekstu wersecie. Co ma to do jakichś opinii zwolennika, czy przeciwnika szczepionek? Opisany fragment Ewangelii miał miejsce około 2000 lat temu, i nijak się ma do rzeczywistości któregoś z was drodzy zwolennicy i przeciwnicy szczepień! Proszę opanujcie swoje emocje i proszę nie mieszajcie religii i biblii do swojego światopoglądu. Bo póki co nie wiadomo o co wam chodzi, czy opętany człowiek to zaszczepiony, czy ten niezaszczepiony? :) Póki ci to mam niezły ubaw z was! Jeśli tak nauczają w waszych kościołach to nie dziwi mnie "chrześcijaństwo" w tym kraju. A Mieszka I i Dobrawa, w grobie się pewnie przewracają.
 • This commment is unpublished.
  Galacjan 5:15 · 10 dni temu
  Galacjan 5 :15
 • This commment is unpublished.
  Agata · 10 dni temu
  Ten wirus  i szczepionka (szprycowa) zostały wyprodukowane w celu ograniczenia populacji.Agata
  • This commment is unpublished.
   Pan X · 9 dni temu
   @Agata I co jeszcze ? Ziemia też jest płaska twoim zdaniem? :)
  • This commment is unpublished.
   komisarz kościelny · 9 dni temu
   @Agata Agata a jakim cudem ja żyję po czwartej dawce, czytam biblię Bóg do mnie przemawia? 
  • This commment is unpublished.
   zaszczepiony kapłan · 9 dni temu
   @Pan X Mało tego mam się dobrze, zdrów jak ryba i infekcje wszelkie mniej łapię a nawet alergie ustępują. Czy to też śmiesz podważyć ? Opanuj się proszę!
  • This commment is unpublished.
   Niezaszczepiony kapłan · 9 dni temu
   @zaszczepiony kapłan Miałeś szczęście,  dostałeś placebo, inni nie mieli niestety. To był eksperyment medyczny jak i cała pandemia wywołana świadomie przez człowieka.
  • This commment is unpublished.
   Zośka · 8 dni temu
   @komisarz kościelny No cóż, prezes MPK też promował szczepiobus, wyśmiewał się z tych co nie szczepili się nawet powiedział cos takiego że teraz płaskoziemcy moga odliczac czas do jego końca, dobrze mi życzacych uspokajam nauka nas nie zawiedzie!  I 44 lat 16 grudnia zmarł, a wraz z nim jeszcze 3 osoby na serce, pracownicy MPK. W moim otoczeniu pełno ludzi poumierało, nigdybw życiu nie widziałam tego, a w pracy? Ach szkoda pusac tobie nawet bo masz zasłonę na oczach
  • This commment is unpublished.
   wirusolog · 7 dni temu
   @Zośka nie siej paniki i propagandy fejkowej! To Pokaż dowód ! Ale bez stron fejkowych ludzi którzy śmią się nazywać lekarzami a ziółkami jedynie chcą leczyć sprzeciwiając się szczepionkom i siejąc kłamstwa takie krzywdzą wielu ludzi  o słabej odporności! 
  • This commment is unpublished.
   zaszczepiony pastor · 7 dni temu
   @Agata no proszę a czemu ja wciąż żyję? :) haha zaraz będziecie chrzanić o czipowaniu może jakoby to miało by być znamieniem antychrysta? Za rok mają ograniczyć transakcje gotówkowe dla firm! I jak to popieram to grzeszę? :) I co wyłączysz smartfon jak wprowadzą wszędzie 5G? haha  Ludzie mamy XXI wiek! Czy ktoś cierpi głód w  tym kraju? Czy ktoś prześladuje w Europie jak np. robi się to w Rosji, Chnach Iraku Iranie Korei Płń?  Żal mi was! 
  • This commment is unpublished.
   zaszczepiony pastor · 7 dni temu
   @Niezaszczepiony kapłan co ty nie powiesz? :) HAHA  A ty skąd wiesz co dostałem badałeś pod mikroskopem? :D 
  • This commment is unpublished.
   Zośka · 2 dni temu
   @wirusolog Wejdź sobie na fejsa na profil rego pana, ja nie zamierzam ci nic udowadniać rozmowa z takimi jak ty to jak walka z wiatrem. Idź weś sobie jeszcze cementującą dawkę 
  • This commment is unpublished.
   zaszczepiony wierzący · 1 dni temu
   @Zośka jeszcze próbujesz mnie uzależnić od mediów społecznościowych? Tam się właśnie roi od fejków i teorii spiskowych już dawno sobie z nimi dawno spokój o wykasowałem tam konta. Żałosne czym się karmisz! 
  • This commment is unpublished.
   Alan · 1 dni temu
   @zaszczepiony wierzący "zaszczepiony wierzący " nie da się uzależnić kogoś kto jest już uzależniony. Powinieneś się leczyć z uzależnienia i klikania" łapek w górę ": ) Teraz czekam na inwektywy z twojej strony. Pokaż jaki jesteś wierzący.
  • This commment is unpublished.
   troskliwy · 1 dni temu
   @Alan Co dziś jadłeś? Ja pewno dobrze się czujesz, może przez to GMO ta paranoja?
  • This commment is unpublished.
   Zenek · 6 godziny temu
   @Agata Jestem tego samego zdania a reszta niech żyje w swojej bajce !
 • This commment is unpublished.
  stec · 7 dni temu
  Ludzie  czytajcie co jest napisane cyt. " Niektórzy zastanawiają się czy szczepionki mRNA nie są tu winne" - czytamy, choć nie ustalono czy tragedie te są powiązane.".Czyli nikt nie ustalił, udowodnił, że pomiędzy szczepieniami a zgonem młodych ludzi istnieje zależność, no ale co tam szkodzi napisać artykuł, który to sugeruje ? Dokładnie tak działają media w świecie i wy się w to doskonale wpisujecie :(:(
 • This commment is unpublished.
  zniesmaczony zaszczepiony · 6 dni temu
  Wstyd mi za was chrześcijanie protestanci z tego portalu walczący z osobami które się zaszczepiły. Wracam dziś zbudowany Duchem Świętym i Słowem Boga ze zborowego nabożeństwa, wchodzę tutaj i co widzę? Falę hejtu z waszej strony! Wstyd ! Jak śmiecie oceniać osoby zaszczepione? Jak Pastor Andrzej C. śmie potępiać osoby zaszczepione jako bojaźliwe? Jak on śmie i jakim prawem kto mu dał te prawo klasyfikować szczepienia jako znamię bestii? Dlaczego gasicie Ducha Świętego u wielu szczerych wierzących na tym portalu? Komu służycie? Bogu, czy szatanowi oskarżycielowi Braci? 
 • This commment is unpublished.
  Użytkownik · 5 dni temu
  Śmieje się jak czytam komentarze naszych "polskich chrześcijan" - widać że większość z nich to charyzmatycy, i nie mogę przestać się krztusić ze śmiechu jak obie strony charyzmatyków/zielonoświątkowców wzajemnie odpowiada sobie i jak prowadzi rozmowę co do szczepionek.Oskarżają się co chwilę o niezbawienie, grożą potępieniem w piekle, piszą o tym czy inni mają Ducha, mówią że Duch Święty chciał by się zaszczepili, lub że Duch Święty nie chciał by się zaszczepili, stanowisko opozycyjne nazywają "bluźnierstwem", ja nie mogę...Polskie środowiska charyzmatyków to wstyd.Nazwy którymi się tytułują "Wierzący zaszczepiony", "zaszczepiony Uczeń" "Vaccined Pentecostal (zaszczepiony zielonoświątkowiec), "duchowo niecielesny", "zaszczepiony kapłan" "niezaszczepiony kapłan".
 • This commment is unpublished.
  by Danion Brinkley · 5 dni temu
   BOX 12: Technology & VirusThe 11th box was gone & I was into the 12th box. Its visions addressed an important event in the distant future, the decade of the 90's (remember, this was 1975), when many of the great changes would take place. In this box, I watched as a biological engineer from the Middle East found a way to alter DNA & create a biological virus that would be used in the manufacture of computer chips. This discovery allowed for huge strides in science & technology. Japan, China, & other countries of the Pacific Rim experienced boom times as a result of this discovery & became powers of incredible magnitude. Computer chips produced from this process found their way into virtually every form of technology, from cars & airplane..."   c.d. pod  linkiemqsl.net/w5www/brinkley.html 
 • This commment is unpublished.
  Nastia · 3 dni temu
  Ilu lekarzom w sądzie odebrano prawo wykonywania zawodu z powodu mówienia o skutkach ubocznych preparatów inżynierii genetycznej... a jak jest i było cicho na temat prptestow ktore odbywały sie na calym swiecie przeciwko przymusowym szczepieniom i ograniczeniom....A co do serii to może być prawda nie jeden specjalista z dziedziny medycyny mówił o tym że w zależności od serii mogą być bardziej lub mniej toksyczne dla organizmu...A Jezus mówi nie lekaj się choroby bo Cię nie dotknie. Dlatego się nie zaszczepilam. Ale jeśli kto uważa inaczej niech się szczepi...Na mój chłopski rozum-Bóg nas stworzył i dał naszemu organizmowi narzędzia do zwalczania chorób. A czy medycyna to nie jest biznes...? :(
  • This commment is unpublished.
   Zacheusz · 2 dni temu
   @Nastia To miej kobiecy i matczyny rozum a nie żaden chłopski. Skoro Bóg stwKobuetaorzył cię kobietą.Masz dzieci? Serio sumienie ci pozwala jedynie modlić się zamiast iść do lekarza z chorym dzieckien? Serio zamiast podania im lekarstwa i szczepionki jedynie śpiewasz im religijne kołysanki?
 • This commment is unpublished.
  Wierny Biblii, a nie lękowi! · 11 godziny temu
  Gdzie się podziała wiara chrześcijan, że nawet jeśli coś zatrutego przyjmą nic im się nie stanie?

Ostatnie komentarze

@Excharyzmatyk"mam tak samo jak Ty" cytat z niemena akurat tu pasuje
@AgataJestem tego samego zdania a reszta niech żyje w swojej bajce !
Czym jest biblia jak nie książką? Jeśli podrzesz kalendarz z wizerunkiem świętych to też jest zbrodnia? 
@Wierny Biblii, a nie lękowi!Amen!
Gdzie się podziała wiara chrześcijan, że nawet jeśli coś zatrutego przyjmą nic im się nie stanie?

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.

Save
Preferencje użytkownika dotyczące plików cookies
Używamy plików cookie, by zapewnić ci jak najlepsze funkcjonowanie naszej strony internetowej. Jeśli odmówisz korzystania z tych plików, strona może nie działać tak jak powinna.
Akceptuję
Odmawiam wszystkich
Więcej
Essential
Te pliki cookies są potrzebne, by strona internetowa działała poprawnie. Nie można ich wyłączyć
chnnews.pl
Akceptuję
Funkcjonalne
Narzędzia wykorzystywane, by zapewnić Ci więcej opcji podczas przeglądania strony internetowej. W tym może zawierać się dzielenie się w mediach społecznościowych.
PHP.net
Akceptuję
Odmowa
Analityczne
Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony. Pomagają nam też dowiedzieć się, które strony są najbardziej popularne lub jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Jeśli zablokujesz ten rodzaj cookies nie będziemy mogli zbierać informacji o korzystaniu z witryny oraz nie będziemy w stanie monitorować jej wydajności.
addthis.com
Akceptuję
Odmowa
quantserve.com
Akceptuję
Odmowa
Reklamowe
W celu promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń, możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Ten rodzaj cookies służy do tego, aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Double Click/Google Marketing
Akceptuję
Odmowa
Casale Media
Akceptuję
Odmowa
PubMatic
Akceptuję
Odmowa
Quantserve.com
Akceptuję
Odmowa
mookie1.com
Akceptuję
Odmowa
innovid.com
Akceptuję
Odmowa
hit.gemius.pl
Akceptuję
Odmowa
Marketing
Techniki, których celem jest strategia komercyjna, a w szczególności badanie rynku.
DoubleClick/Google Marketing
Akceptuję
Odmowa
Facebook
Akceptuję
Odmowa
Nieznany
jcmGuestEmail
Akceptuję
Odmowa